093 361-21-61

м. Київ, вул. Предславинська, 28

Позовна заява про стягнення страхового відшкодування

291510Позовна зява про стягнення страхового відшкодування надається для ознайомлення. В разі винекнення спірних правовіднисин із вашою страховою, слід не затягувати час і одразу звернутися за порадою до спеціаліста…

«__»__________2013 року                                                                                                         ПОЗИВАЧ: 

 

 

 

 

                                     ВІДПОВІДАЧ :

 

 

                         

                                     

Господарський суд м. Києва01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-б 

_____________________________

07523, ___________________,

код ЄДРПОУ _______________

тел.: __________________________

 

 

__________СТРАХОВА КОМПАНІЯ_____

03186, м. Київ, вул. _________________

код ЄДРПОУ ______________________

тел.: ____________________

Ціна позову: ___________ грн.

 

П О З О В Н А  З А Я В А

про стягнення страхового відшкодування

 

 07 березня 2012 року мала місце дорожньо-транспортна пригода (ДТП), в якій було пошкоджено автомобіль марки ___________, номер державної реєстрації _________.

 Даний факт підтверджується постановою Солом’янського районного суду м. Києва від 07 травня 2012 року справа № _____________ (копія додається), відповідно до якої винним у скоєнні ДТП визнано ___________________, __ червня 19__ року народження, проживає за адресою: м. Київ, вул. ____________________, водія автомобіля марки АУДІ, номер державної реєстрації ___________________.

 Оскільки відповідальність заподіювача шкоди згідно полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів № ____________ від _________________ року застраховано у ПрАТ «________________», ______________ року нами була подана заява про виплату страхового відшкодування та ряд інших документів у зазначену страхову. Доказом цього є зазначена заява, яка була написана в одному примірнику і знаходиться у Відповідача в матеріалах справи № _____ від _____________р. про врегулювання страхового випадку.

             Останні документи по даній справі – Копія видаткової накладної № ________ від _____________ року; Копія видаткової накладної № ____________ від ______________ року; Копія Акту прийому-передачі виконаних робіт від ____________ року, були поданні страховику ______________ року.

 Відповідно до ч. 1 ст. 37 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” (далі – Закон) виплата страхового відшкодування здійснюється  протягом одного  місяця  з дня отримання страховиком необхідних документів.

 Крім того, відповідно до ч. 2 ст. 36 Закону страховик зобов’язаний направити заявнику письмове повідомлення щодо прийнятого рішення протягом трьох робочих днів з дня   прийняття відповідного рішення.

 Проте, станом на _____________________ року, ані письмового повідомлення, ані страхового відшкодування отримано  нами отримано не було.

 Враховуючи це, _________________ року нами було направлено Відповідачеві запит з метою отримання інформації, та копій необхідних документів (копія додається).

 В зазначеному запиті ставилося питання про підтвердження або спростування Відповідачем виконання нами всіх обов’язків та надання всіх документів для прийняття рішення по справі.

 Згідно відмітки на запиті, останній було отримано Відповідачем ____________ року.

___________ року, ПрАТ «_______________» перерахувала в рахунок сплати страхового відшкодування нам суму коштів ______________ грн.

 ______________ року нами було направлено до страхової повторно запит-претензію, в якій було виражено незгоду стосовно даної виплати, оскільки зазначена сума є явно заниженою, оскільки фактичні витрати на відновлення транспортного засобу склали ______________ грн., а згідно страхового полюсу, страхова відшкодовує за шкоду заподіяну майну до 50 000,00 грн.

 В даному запиті також ставилося питання про надання відповідачем копій документів, а саме: Копія полюсу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів №______________ від ___________, яким застрахована відповідальність, заподіювача шкоди; Фотознімки пошкодженого транспортного засобу; Копія страхового акту № ____________ від _______________ року.

 Під кінець липня, нами було отримано поштою, відповідь № ___________ від _____________ року від Відповідача на наш запит-претензію, якою відповідач відмовив нам у виплаті недоплаченої частини суми страхового відшкодування та відмовив у наданні запитуваних нами документів. 

Зазначені дії відповідача унеможливили подання копій частини доказів на стадії пред’явлення позову.

 Вважаємо поведінку відповідача такою, що порушує чинне законодавство та наші права як потерпілого внаслідок ДТП, в зв’язку з наступним:…

* * * * * * * * *

Повний текс даної позовної заяви можна отримати звернувшись до нас по телефону…

 


Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>